تبلیغات
سروش بیداری - ارادت مندم خانم!

سلام خواهر عزیز!منم برادر کوچک که نه سواد داره نه سرش میشه از عظمت تو!از عظمت چیزی که در دست توست!میدانی بزرگترین اسوه زندگی من میگوید که حجت خدا بر او یک زن بوده!!! میدانی یعنی چه یعنی به قربان زن بودن!یعنی ارادتمندم خواهر!!! خواستم نصیحت کنم دیدم کوچکتر از آنم که تو را نصیحت کنم ناچار دست به دامن جنس خودت شدم آری من تا به حال جز برای مزاح! چادر سر نکردم نمیدانم چقدر سخت است اما این بانو که حرف هایش را برایت مینویسم میداند چون تا به آخر عمرش چادرش نیفتاده؛ از تو عذر میخواهم نه چون باربری حقوق زن ووووو مرد اینها را قبول ندارم چون بار ها شده اعتراف میکنم بارها شده عظمت تو یادم رفته به حقارت های خوم فکر کردم حلال کن!

اینک بانو مجتده امین با تو میگوید:

خواهرم می دانید که این گوینده ناچیز از صنف زنان می باشم و طبیعت زن را بهتر از مردان می دانم و طالب سعادت و خوشبختی و آسایش و آزادی شما هستم. کشف حجاب اگر چه در ظاهر موافق با طبیعت زن است که مایل به جلوه گری است و اگر بی حجاب در خیابانها و معابر گذر کند راحت تر است لکن ببین صلاح دین و دنیای تو در چیست؟

حکم حجاب تکلیف است و البته تکلیف زحمت دارد و شاید بعضی از خانم ها و دوشیزگان خیال می کنند باحجاب بودن و خانه نشستن اسباب ضعف و نقص آنها می شود لکن این فکر اشتباه است، شهوت پرستی است که منکرات را به صورت زیبا در نظر جلوه می دهد، قدری فکر خود را به کار بیندازید و از دریچه عقل خود وضعیت امروزه را بنگرید و انصاف دهید آیا این وضعیت با دین داری و ایمان و تقوا مناسبت دارد؟
خواهرم گمان نکنید که اگر شما شیک و بدون حجاب از منزل بیرون آیید شرافتمند می شوید و مردها به نظر تقدیس به شما نگاه می کنند، همان کسانی که شما را خانم خطاب می کنند این ها روی اصل قوای شهوانی است و نگاه آنها نگاه شهوت آمیز است. همان که با صورت بشاش شما را استقبال می کند و به شما دست می دهد و به ظاهر احترام می گذارد در دل شما را خانم بی عفتی می داند و اگر قدری با غیرت باشد هیچ وقت امثال شما را به همسری نمی گیرد.

منبع:کتاب پاسداران حجاب
طبقه بندی: جمله،شهر،عکس و... (به شرطی که توی مابقی موضوعات نباشه)،

تاریخ : چهارشنبه 16 دی 1394 | 12:59 ق.ظ | نویسنده : سروش ازهری | نظرات

  • paper | قالب وبلاگ | دنیای اس ام اس